Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

ANKA Birleşik Emlakçılar  *1999 Yılında Kadıköy Halitağa Caddesinde Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunu Ersan GÖKGÖZ Tarafından Kurulmuş *2001 Yılında Aile Şirketi Olarak Şubeleşmeye Başlamıştır *Bulgurlu Mahallesinde Bulunan Merkez Ofisimizde 22 Yıllık Sektör Tecrübesi 15 Yıllık Bölge Hakimiyeti, 9 Kişilik Uzman Kadrosu 300 den Fazla Aktif Portföyü 15.000 den Fazla Memnun Müşterisi ile ÜSKÜDAR - ÜMRANİYE - ATAŞEHİR in Kesişim Bölgeleri BULGURLU LİBADİYE CUMHURİYET ÜNALAN MAHALLESİ KÜÇÜK ÇAMLICA KISIKLI FERAH MAHALLESİ ile ÜSKÜDAR da TANTAVİ ATATÜRK NAMIK KEMAL ESENEVLER İSTİKLAL YAMANEVLER ile ÜMRANİYE de FETİH ESATPAŞA ÖRNEK MAHALLESİ ile ATAŞEHİR de 22 Yıldır HİZMETİNİZDEYİZ.